Černý trh

Obyčejní smrtelníci znají různé Černé trhy - od těch co prodávají zbraně, drogy, exotická zvířata či jiné nelegální objekty, až po černé trhy s léky. Ve světě nestvůr a polobohů ale existují černé trhy, které nabízejí mnohem, mnohem víc. 

Největší světové černé trhy se nacházejí v podzemí New Yorku a poté v podzemí čínského Shanghaie. Další černé trhy jsou rozmístěné všude možně po světě, ale ten nejdůležitější a táboru nejbližší se nachází přímo pod největším brooklynským parkem, se kterým sousedí Brooklynská botanická zahrada a ZOO, skrze kterou do podzemí na černý trh pašují různá mýtická zvířata jako například jednorožce, pegase, satyry ale i gryfy, mladé kyklopy či vejce fénixů. Na černém trhu ale lze nalézt i různé prokleté předměty, kouzelné esence, zbraně, brnění či dokonce samotné polobohy... 

Černému trhu s největší pravděpodobností dominuje Hádes, ale někteří spíše věří, že černému trhu ve skutečnosti velí Deimos a Fobos - synové boha války Área a bohyně lásky Afrodity. Společně tvoří personifikace teroru a čiré hrůzy. Na černém trhu proto často najdete jejich zlé potomky, kteří se věnují lovu nestvůr mimo tábor a nikdy nebyli do tábora vpuštěni právě kvůli tomu, kdo jsou jejich rodiče. Kromě nestvůr a různých druhů nymf loví i polobohy za pomocí zotročených satyrů, kteří jsou v mnoha případech nuceni k tomu, aby další polobohy hledali dle jejich pachu. Tito zlí polobohové uctívají temné síly a nejraději by svět navrátili do antických dob. 

S mytologickým černým trhem úzce spolupracují i obyčejní smrtelníci, kteří mají o světě polobohů nějaké povědomí. Zvířata jako jednorožci, pegasové, gryfové či kyklopové jsou cenní zejména pro svou vzácnost a není tajemstvím, že je spousta z nich na trhu zabíjena - pro maso, rohy, kopyta, kůži, krev, peří či vnitřnosti, ze kterých se mohou tvořit mocné esence. Najdete zde i zbraně či brnění z božského bronzu či vzácné temné Styxské oceli, která při zabíjení lidí či nestvůr vstřebává duše do sebe. Je to velmi nebezpečné místo a každý návštěvník by se měl mít na pozoru.

Jak se dostat na černý trh a zpátky

Do Brooklynského černého trhu vede hned několik portálů a jeden dokonce i z Tábora polokrevných, kde ho před mnoha lety nechal vyčarovat Fobos díky své teleportační schopnosti. Portál není rozhodně snadné najít, ale nějaké indicie k jeho nalezení jsou prý v knihách v táborové knihovně. První vodítko by mělo být v jednom z tajných Ezopových příběhů, které doposud leží někde mezi ostatními knihami v táboře. Jakmile všechna vodítka najdete a najdete i portál, čeká vás krátká cesta přímo na místo. Jenže zpátky už to není tak snadné. Samotný tábor a portál jsou dvě různé síly, které spolu navzájem v neviditelném světě soupeří a Tábor dvojí krve se brání tím, že jakmile vás vyplivne na druhou stranu, už vás nevezme zpátky. Takhle by totiž do tábora mohl z černého trhu chodit každý... 


Nazpět do tábora se lze tedy dostat buď po svých, vzít si sebou někoho kdo ovládá teleportační schopnosti a nebo někde v New Yorku nalézt magické Persefoniny perly, které vás pomocí rozšlápnutí a představy místa kam chcete, vezmou právě tam. Na černém trhu si ale dávejte pozor. Dokonce i z vás by se mohlo stát prodejné zboží...

Pravidla černého trhu

 • To co koupíte nelze vrátit zpět. 

 • Odpovídáte za to, co jste koupili. 

 • Portál z tábora pustí pouze určené potomky Bohů. 

 • Když vás někdo chytí při krádeži, trestem za ní je useknutí ruky.

 • Takovým nepsaným pravidlem je - Nepoutat na sebe přílišnou pozornost. 

 • Platí se pouze v drachmách, výjimečně formou výměny.

Aktuální nabídka

Meč krále Akrisia

Akrisios - Argejský král, jenž vhodil truhlici s novorozeným Perseem a jeho matkou, vlastní dcerou, Danaé do moře. Za tento svůj čin byl Akrisios potrestán samotným nejvyšším bohem Diem, který ho znetvořil a zbavil tak trůnu. Akrisiův meč je starodávná zbraň prokletá Hádovou temnou silou, která když někoho zraní, působí jako žíravý virus, jenž se od rány šíří do zbytku těla, než tělo zemře. Je to vzácná kombinace Božského bronzu a Styxské oceli, tudíž v sobě může udržovat duše lidí i nestvůr a při boji tu sílu vypustit.

Cena - 800 ₯

Spartský štít

Štít pocházející z pozdní doby spartské - několikrát opravený. Na rozdíl od typických spartských štítů je více zdobený, ukovaný z božského bronzu a obohacený o hlavu Nemejského lva, který štítu dominuje jako hlavní ozdoba. Na černém trhu se šušká, že štít mělo v rukou několik známých jmen, která se v Táboře polokrevných proslavila. Štít dokonce visel jako ozdoba v kanceláři jednoho fašistického důstojníka v Itálii, než byl ukraden. 

Štít je sám o sobě velmi pevný, docela těžký a vyztužený pláty ze zad obřího štíra.

Cena - 550 ₯

Artemidino kopí

Zkrácené kopí bohyně Artemis, se ztratilo poté, co Artemis společně s dalšími bohy padla z Olympu. Moc této zbraně byla značně poškozena i přes pozdější Artemidin návrat na nebesa, ale stále se jedná o velmi mocnou zbraň, která ve špatných rukách napáchala už docela dost škod. Kopí je občas dost nepředvídatelné a je schopno vystřelit světelný paprsek. Svému držiteli také propůjčuje větší sílu a vylepšené smysly.

Někteří věří, že Artemidino kopí má v sobě kousky hornin ze samotného Měsíce. 

Cena - 900 ₯

Prsten z Atlantidy

Prodejce vám bude tvrdit, že tento prsten nosil samotný vládce moří - Poseidon. Původně prsten stál mnohem víc, ale protože ho nikdo nechtěl koupit, prodejce nakonec slevil o celých tři sta drachem. Prsten v sobě skrývá zlomek Poseidonovy moci, což dokazuje schopnost ovládat vodu, pokud-li jeho držitel má prsten nasazený. Prsten funguje pouze v moci poloboha, ale nezáleží čí je polobůh potomek. Prsten sebou ale přináší také mnoho špatného, protože se na něm drží pach Boha Poseidona. To dělá z daného poloboha doslova rudou tečku na radaru příšer.

Cena - 400 ₯

Esence proměny

Tento lektvar je na černém trhu docela levný. Dokáže měnit lidské bytosti a nebo polobohy do zvířat po dobu dvou týdnů. Osoba se promění ve své spirituální zvíře, či zvíře, které symbolizuje jeho charakterní podstatu. Esence může působit i jako trest, protože když člověka změníte ve zvíře - seberete mu naprosto všechno lidství. Ve zvířecí podobě si osoba nenechává své lidské vědomí. Pozor ale na dávkování!

V některých případech může esence trochu zlobit a při proměně zpátky, může někomu nechtít zůstat třeba ocas.

Cena - 350 ₯

Vejce gryfa

Jediné vejce, které přežilo, útok trojice Fobových potomků. Matka tohoto vejce byla zabita a nevylíhnuté mládě ukradeno a nyní prodáváno na černém trhu. Momentálně je mezi ostatními vejci, drženo v teple a čekající na svého zájemce. Vejce je ale poměrně malé a většina zákazníků o něj proto nemá příliš zájem, jelikož si myslí, že se gryf vyklube příliš malý a nebo slabý. Vejce pochází z pohoří Sierra Nevada.

Gryfové jsou jinak velmi majestátní tvorové, kteří po řádném výcviku svého majitele bezmezně chrání a jdou s ním kamkoli. 

Cena - 650 ₯

Černý trh a hra

 • Předmět z černého trhu můžete vydražit v kanále #nákup-černý-trh, kde budete dražit po dobu 3 dní (může se ale stát, že budete jediný zájemce), po 3 dnech je předmět na 3 měsíce rezervovaný vám.

 • Během 3 měsíců musíte odehrát hru (klidně ve dvojici, trojici), která se bude týkat hledání portálu a následné hře ve městě, na černém trhu. Tato hra bude řízena Osudem. Jakmile budete připraveni započít hru, domluvte se s jedním z adminů.

 • Portálem projdou jen určení

 • Cheirón nákupy na černém trhu neschvaluje, tudíž pokud budete prozrazeni, očekávejte trest či odebrání předmětu, pokud-li se bude jednat o nějaký velmi nebezpečný.

 • Pamatujte: Většina předmětů z černého trhu je prokletá či nevyzpytatelná. Dobře si svůj nákup rozmyslete. 

 • Předměty na černém trhu se budou obměňovat v závislosti na koupi a zájmu. (Pokud například o vejce gryfa nebude dlouhodobý zájem , vymění se za jiný předmět.)

Tento blog je majetkem admin teamu a hráčů, kteří se podíleli společně vynaloženým úsilím na proměně a vylepšení. Veškeré texty jsou naše vlastní, nekopírujte reálie, registrace, jiný obsah a ani vzhled. Děkujeme, že dbáte na osobní kreativitu - admin team HoO

Blízká spolupráce s SHADEMORE TRPG

134c08_e7a2e6812be946608dfe89082ef2701c~

Dále spolupracujeme s:

9e97e3_19f5701ec03c4cd594c7fed33f1022b0~
Ikona+1.webp
banner.webp
298172_0b2b2d2951e441f7abcae66c8405c0fe~
Ikonka3.webp
reklama+ingwirth.jpg

© Vytvořeno by @Kefír, @Gipi, další kredity v admin team. Statue art by @artcobain (DA)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now