top of page
Charles "Mac" Mackenzie
19 let | Áres | Táborník || Bloo
HigherThe Score

Vzhled

Mac se nepyšní žádným výrazným vzhledovým prvkem, který by vás donutil se na něj podívat dvakrát nebo aby se vám snad vryl do paměti jen kvůli tomu, jak vypadá. Oválný obličej s vcelku jemnými rysy a kupodivu i rovným nosem, který ač párkrát schytal ránu vždycky srovnali tak, že to ani nepoznáte. Krátké hnědé vlasy, které má často o něco delší, jelikož se moc nezaobírá tím, že by si je měl ostříhat. Dokud mu vyloženě nepřekáží, tak nemá potřebu s nimi něco dělat. Maximálně si je občas nalakuje nebo prohrábne gelem, aby se mu držely z očí. Ty má schované pod hustším hnědým obočím a mají barvu hořké čokolády. Na jeho tváři často uvidíte strniště nebo i krátké vousy, kterými zakrývá svou jizvu. 

Už jste někdy potkali hokejistu? Pokud ano, tak máte asi představu o tom, jak zhruba vypadá. Samozřejmě nemluvím i rysech, ale spíše o postavě. Žádný hokejista by neměl být úplná třasořitka, kterou odfoukne silnější poryv větru. I Mac tak odpovídá takové té běžné představě hokejisty. Sice se tedy nepyšní nějakou závratnou výškou, ale o pár centimetrů přesahuje metr osmdesát. Bez chráničů, které obvykle na ledě mívá, se sice nepyšní nějak extra mohutnou postavou, ale širší ramena a svaly na něm zaručeně najdete, vzhledem k tomu, že trénuje už od útlého dětství a s věkem k tomu logicky přibylo i posilování. Pokud od něj tedy schytáte ránu, můžete si být jistí, že to ucítíte a jistě to zanechá i nějaké následky, většinou v podobě modřin.

Sám se ale logicky úrazům nevyhnul, jelikož hokej je kontaktní sport. Asi nejviditelnějším zraněním, které má je jizva podél levé čelisti, u které může být rád, že ho puk jen líznul a nenarazil mu do kosti, která by se pod nárazem zlomila. Méně viditelné zranění je pak na prstech, které měl párkrát zlomené, ačkoliv na některých to není na první pohled vidět. Výjimkou je malíček na levé ruce, který mu špatně srovnali a má ho tak více vychýlený více doleva. Dále má pak na dotek hrbolky na levém prostředníčku a prsteníčku, které jsou následkem vícenásobných zlomenin. Nejzávažnější zranění, po kterém má i viditelné následky, je vícenásobná dislokovaná zlomenina kotníku, po které mu museli operativně kosti srovnat, a tudíž má na pravém kotníku jizvu o délce asi pět centimetrů a kosti mu museli sešroubovat, tudíž mu tam zůstali dodnes, aby kosti zpevnili.

V případě, že by vás zajímala barevná škála, kterou naleznete v jeho šatníku, tak se rovnou připravte, že přehlídka duhy to nebude ani náhodou. Sice nenosí jen oblečení sladěné do jedné barvy, ale nic křiklavého ani přehnaně barevného, havajské košile nebo něco podobného mu ideálně ani nenoste na oči. Spíš sáhne po tlumených barvách, ovšem to neznamená, že by šlo jen o černou, šedou nebo bílou. Klidně najdete i modrou, červenou, fialovou nebo zelenou, ovšem určitě ne v nějakém pastelovém nebo křiklavém provedení. Spíše něco tmavšího a hlavně pohodlného.

Povaha

I když by možná jeho sportovní minulost mohla svádět k tomu, že ho zaškatulkujete jen jako tupého sportovce, tak by to mohlo být unáhlené. Navíc takové škatulkování nikdy neobsáhne veškeré aspekty osobnosti jednotlivce. Jistě, Mac o sobě nikdy netvrdil, že je geniální nebo zázračně inteligentní a na učení taky nikdy nebyl. Nenašel si k tomu zkrátka žádný vztah. To ale neznamená, že je tupý jak tágo. Dokáže uvažovat, pochopit určité věci a strategie, ačkoliv si je často přetahuje do taktik v hokeji, aby se mu to lépe pochopilo. To ale neznamená, že by nějak moc uvažoval nad tím, jak koho praštit a promýšlel si každý krok nebo pohyb, nebo obecně promýšlel a vymýšlel tu nejlepší strategii. Pokud si dáte tu práci, někam ho posadíte a vysvětlíte mu to, je schopný se tím řídit, ovšem sám se bude spoléhat spíše na vlastní instinkt než na cokoliv jiného. Jistě, nejspíš kvůli tomu schytá o pár ran víc, ale naučí se lépe bojovat praxí než tím, aby všechno analyzoval a teoretizoval nad tím. Přijde mu to jako zbytečná ztráta času.

I když problémy se vztekem se svými sourozenci sdílí, tak se s nimi naučil pracovat po svém. Jelikož byl už odmalička v hokejovém prostředí, tak dost rychle zjistil, že nemůže svůj vztek jen tak pustit ze řetězu, aby se rozzuřil. Naučil se, že vždycky by pro bitku měl být nějaký důvod. Nepředstavujte si ale, že potřebuje nějaký vznešený důvod, aby se za někoho nebo něco bil. Stačí mu i více malicherný. Někdo ho uráží, nadává mu, nebo se mu posmívá? Ne, opravdu okolo něj neprojde a jen tak to neodmávne. Možná se na něj nejdřív utrhne, ať se laskavě zklidní a když ani to nepomůže? Rozhodne se to vyřešit ručně a stručně. Vyprovokovat ho opravdu není nikterak těžký úkol, ovšem není to úplně nejlepší nápad, protože se naučil ustát hodně věcí a díky hokeji se mu hranice bolesti trochu posunula a snese víc ran než někdo jiný. Nehledě na to, že se Mac hodně nerad vzdává. Dokud neleží na zádech s nohou na krku nebo hrotem meče namířeným na odkrytou kůži, tak se klidně bude bít dál, dokud ho někdo neodtrhne. Dokud vidí, že má šanci, tak určitě nečekejte, že sklopí uši a odejde, protože to vypadá, že byste mohli vyhrát.

Pokud byste po něm chtěli projevit nějaké další emoce nebo dát najevo city asi spíš narazíte. Dřív s tím neměl takový problém, ale zlomené srdce a zrada kamaráda ho trochu zatvrdili a už není takový, že by dával najevo nějaké hluboké city. Sice se dokáže uvolnit a být i docela zábavný, ale výlevy citů od něj určitě nečekejte. Není taková měkkota, aby vám zpíval pod oknem, nosil růže nebo čokoládu. Navíc je v tomhle ohledu typický chlap, takže co mu neřeknete přímo, tak raději nepočítejte, že mu to dojde. Ovšem pokud jde o přátelské vztahy, tak s těmi takový problém nemá. I když ani tam asi nějaké srdcervoucí rozhovory nečekejte, na to opravdu není stavěný. Rád si s vámi pokecá, klidně kvůli vám někoho zbije nebo se zapojí to nějaké nekalosti. Případně bude i tím strůjcem, který vás k tomu navede.

Ačkoliv na to úplně nevypadá, tak je Mac taky velkým milovníkem jídla. Ovšem nepředstavujte si nějakou čokoládu, brambůrky nebo něco podobného. Nikdy neměl tendence přejídat se nezdravými jídly nebo do sebe ládoval sladké. Jde spíš po zdravějších věcech, ale to neznamená, že by dodržoval nějaké pravidelné intervaly mezi jídly. Je schopný se o půlnoci vzbudit a dát si něco menšího jako půlnoční svačinku, ačkoliv mu chybí noční návštěvy lednice, což v Táboře úplně praktikovat nemůže, pokud nechce mít jizvy od harpyjí. V tom lepším případě. Ovšem právě v důsledku těchto častých nočních chvilkách obžerství si je vědom toho, že pokud nechce, aby to na něm bylo brzy znát, musí se sebou něco dělat. Nehledě na to, že vždycky byl zvyklý něco dělat. Posilovat, trénovat, cvičit nebo i běhat. Takže ho jen tak neuvidíte někde lenošit, sice mu není cizí se někde poflakovat, ale pokud má být na tréninku tak tam bude.

Když si to tedy shrneme, tak nepatří mezi ty, kdo na vás vyletí jako čertík z krabičky kvůli jednomu špatnému pohledu nebo že mu zrovna stojíte v cestě. Na druhou stranu si ale nenechá skákat po hlavě a umí se sám za sebe postavit a stejně tak i za ty, na kterých mu záleží. Rozhodně není žádný lenoch a pořád má tendenci něco dělat, což už nesouvisí jen s jeho vrozenou hyperaktivitou, ale i se zvykem, který si během let vybudoval. To ale neznamená, že by se vyhýbal společenskému kontaktu, to určitě ne. Je dostatečně společenský na to, aby se s někým začal bavit, ovšem nemá rád davy. Ne kvůli tomu, že by to bylo moc lidí najednou, ale kvůli tomu, že nesnáší, když do něj někdo strká nebo se na něj tlačí. S jeho malou trpělivostí by to pak mohlo v pohodě vyeskalovat až v mohutnou rvačku, což by jemu osobně moc nevadilo, ale asi by se to nezamlouvalo zbytku osazenstva, takže se nějakému pobytu ve větších davech vyhýbá. Nehledě na to, že mu to způsobuje určitý pocit klaustrofobie.

Historie

Ač se během jeho dětství mohlo zdát, že byl Charles snad výsledkem velké lásky, tak tomu tak opravdu nebylo. Je výsledkem jednoho prostého vzplanutí jeho matky s nějakých chlápkem z baru. Jeho matka se nejspíš ani nepídila po tom, kdo to byl a co byl zač, protože byla čerstvě po škole a zapíjela v práci přijetí do místních novin. Ovšem Charles nikdy neměl potřebu to své matce vyčítat nebo se nějak sám pídit po tom, co byl jeho otec zač. Neměl totiž potřebu hledat další otcovskou figuru, protože rok po jeho narození, které opravdu neprovázely žádné oslavné fanfáry, se jeho matka seznámila s hokejistou Montréal Canadiens, Lukem Mackenziem, jehož příjmení pak získal i Charles, když si jeho mámu vzal po necelém roce po seznámení.

Ne, že by si malý chlapec stěžoval, i když by jistě nějaký důvod našel, protože kdo chce, vždycky si najde důvod. Charles Luka bral jako svého otce a tohle vnímání se nezměnilo ani v pozdějším věku, kdy zjistil, jak to s ním vlastně bylo. Navíc Luke se mu věnoval, takže když zrovna nebyl sám na ledě, trávil čas s Charlesem a učil ho bruslit a v podstatě ho přivedl k hokeji. Ze začátku to brali oba jen jako něco, co dělají společně a co je nějakým způsobem spojuje, ačkoliv nebyli pokrevní příbuzní a jeho máma byla jen ráda, že něco takového mají. Moment, kdy se jí tohle líbit přestalo, nastal v okamžiku, kdy kvůli tomu její syn tak trochu zanedbával školu. Ne, že by ho k tomu někdo nutil, ale Charles si hokej oblíbil a bavil ho. Na bruslích byl jako doma a každý den musel alespoň jednou vlézt na led. Navíc se dostal do dětského týmu, který spadal právě pod Canadians, ve kterých hrál Luke.

Nakonec tedy skončil s tím, že ve škole musel přejít na individuální režim, aby se mohl věnovat hokeji více. Sice do školy chodil i tak víc, kvůli tlaku ze strany mámy, ale vyloženě dobrý student z něj nebyl. Logicky si sice osvojil oba jazyky, které byli v celém Quebecku běžné, načerpal nějaké znalosti, ale studijní typ z něj na sílu nikdo nedokázal udělat. Navíc s jeho hyperaktivitou a dyslexií nebylo sezení ve škole zrovna pro něj. Jeho máma i Luke byli vlastně nakonec rádi, že po škole nelítal někde s kamarády a nedostával se do problémů, ale poctivě zamířil na trénink, aby dál piloval svoje schopnosti a jednou to dotáhl třeba do NHL.

Jelikož neměl zrovna klidnou povahu, navíc hokej nebyl nikdy zrovna klidný sport, tak se sem tam dostal do nějaké rvačky nebo strkanice, ačkoliv to většinou omezoval spíše na led. Když se vybil tam, tak nebylo potřeba, aby tahal svoji výbušnost mimo. Asi jako každý hokejista si prošel docela velkým počtem zranění. Převážně těch drobnějších. Dvakrát zlomený nos, který mu naštěstí vždycky dobře narovnali, takže to není poznat. Párkrát zlomené prsty, když přes ně dostal hokejkou nebo ho do rukavic trefil puk. Naražená žebra, otřes mozku a samozřejmě spoustu modřin. Ovšem může se pyšnit tím, že i po všech zápasech mu zůstali všechny zuby, což se o všech hokejistech říct nedá. Zvlášť když hrají na pozici útočníka a do nějakých střetnutí se dostávají vcelku často.

Jak stárl, tak postupoval i v rámci sestav a týmů. Když se dostal do výběru U15, tak se jejich obsazení určitým způsobem usadilo. Moc kluků neodcházelo ani nepřicházelo, takže zůstávalo to pevné jádro, se kterým se většinou znal od dětství. Ovšem až v téhle sestavě získal přezdívku, kterou používá doteď a používal jí i celou dobu na střední škole. Mac. Žádný velký výstřelek kreativity, ale co čekat od hokejistů, že? Šlo jednoduše o první tři písmena z jeho příjmení, které byli jednoduší na oslovování, než zdrobnělina jeho jména nebo oslovování celým příjmením. Svými výkony měl i dobře našlápnuto na budoucí kariéru, ovšem i když na ledě trávil většinu svého času, tak si mezi tréninky a školou zvládl najít čas i na první lásku. Šlo o jeho spolužačku ze střední, Hillary. Brunetka a roztleskávačka, což rovnou naznačovalo, že to s ní nebude jednoduché a že nebude mít zrovna malé nároky na svou polovičku. Mac to ale zvládal dobře. Věnoval jí dostatek pozornosti a vzhledem k tomu, jak si vedl v hokeji, si jí taky držel dál při sobě, protože která holka by zahodila šanci chodit s hráčem NHL, že? Jenže všechno tohle pěkné se začalo stáčet k pěknému sešupu dolů. 

Zápas uprostřed sezóny po jeho šestnáctých narozeninách a nejspíš nikdo nečekal, jak skončí. V druhé třetině schytal Mac silnou ránu pukem do kotníku až mu to podrazilo nohu a on skončil rozpláclý na ledě. Když se snažil vstát, nedokázal se na nohu ani postavit. Spoluhráči mu museli pomoc opustit plochu a on se projel záchrankou do nemocnice bez toho, aby se na led ještě vrátil. Trenér ho uklidňoval, že to nejspíš bude jen naraženina, a pokud by to nedej bože bylo zlomené, tak to určitě nebude nic hrozného. No…dost se spletl. Měl zlomenou kost látkovou i holení těsně nad kotníkem a lýtková kost se ještě vlivem nárazu vychýlila, takže z toho byla ukázková vícenásobná dislokovaná zlomenina. Kvůli vychýlení kosti ho čekala operace, aby kost vrátili na místo a aby tam zůstala, museli mu obě kosti upevnit šrouby. Sice mu doktoři dávali určitou šanci, že se na led ještě bude moct vrátit, ale všechno bude záviset od toho, jak mu kosti srostou. Ovšem dost očividně se vyhýbali otázce, jestli si ještě může dělat naděje na profesionální sportovní kariéru.

Tři týdny si Mac poležel v nemocnici, než ho s nechodící sádrou a berlemi pustili do domácího ošetřování. Ovšem nesměl se samozřejmě namáhat a ideálně měl jen ležet, což bylo asi to nejhorší, co po hyperaktivním puberťákovi mohli chtít. Nějakou dobu to vydržel, konkrétně čtrnáct dní, i když ho musela máma neustále kontrolovat a nutit ho, aby si šel zase lehnout a nehopsal po domě jako jednonohý klokan. Po čtrnácti dnech se konečně mohl vrátit i na pár hodin týdně do školy, aby mohl pomalu dohánět co zameškal, ačkoliv měl stále individuální režim, tak potřeboval mít dost znalostí na to, aby nějak prošel rozdílovými testy a zkouškami. Ve škole ho ale čekalo nemilé překvapení, kdy uviděl Hillary, jak se plazí po jeho spoluhráči, kterému to očividně ani trochu nevadilo. V tu chvíli ignoroval, že má zlomenou nohu, ačkoliv ne natolik, aby zahodil berle a rozešel se za ním, to by se tam asi rozmázl na chodbě jak dlouhý, tak široký. Za pomocí berlí tedy dohopkal až k těm dvěma a rozkřikl se na ně, co to má sakra znamenat. Nějak ani neposlouchal, jak se oba snaží obhajovat a rovnou napálil svému spoluhráči ránu pěstí do nosu. Výsledek? Mac balancující na jedné noze s jednou berlí, protože jednu musel kvůli ráně pustit na zem. Jeho spoluhráč s krvácejícím nosem a naštvaná Hillary, která se začala starat ne o svého přítele, ale o jeho spoluhráče. Ani jeden z nich se už o Maca nezajímal a zmizeli. Mac tam se zatnutými zuby stál a snažil se nespadnout, jak se snažil tohle celé pochopit. Z tohohle jeho ustrnutí ho vytrhl až klučina, který mu podal jeho berli ze země, ačkoliv sám měl francouzské hole. Tak se seznámil s Drakem, se kterým začal od té doby trávit trochu víc času. Sem tam zatáhl Mac Draka za školu a Drake mu dělal sem tam společnost na rehabilitacích, které musel po sundání sádry absolvovat.

Berlí se zbavil až půl roku po zranění, kdy mu doktoři řekli, že může nohu i pomalu zatěžovat sportováním, ale ohledně nějakého hokeje by se ještě měl držet zpátky. Naštěstí to bylo v polovině léta, takže v podstatě doba mezi koncem a začátkem sezóny. Ovšem ani tak si Mac nedal říct a jednou v podvečer vyrazil s bruslemi na zimní stadion, aby si zkusil po dlouhé době zabruslit. Kotník ho sice pořád pobolíval, ale ani to ho nezastavilo v tom, aby na led šel a aspoň si připomněl jaký pocit to byl pohybovat se na ledě. Strávil tam asi hodinu, než se zase spakoval a vyrazil zpět domů, aby se po něm rodiče nesháněli. Tam ho ale čekalo překvapení, když v kuchyni narazil na sedícího Drakea, který o něčem mluvil s jeho rodiči. Jeho máma seděla a vypadalo se, že se trochu klepe a Luke pozoroval jeho kamaráda ostražitým pohledem. Ten večer se dozvěděl, co je vlastně zač a kdo byl nebo spíš je jeho otec. Nebyl to zrovna lehký rozhovor a přesvědčování ze strany Drakea, který chtěl tímhle jednáním předejít tomu, aby se na Maca vrhla nějaká příšera. Jenže ani Mac ani jeho máma se netvářili úplně tak, že by něčemu z toho věřili, nakonec to ale kupodivu rozsekl Luke, který zdá se Drakeovi věřil a nechtěl riskovat, že se Macovi stane něco dalšího. Tudíž se ještě ten večer všichni sbalili a druhý den ráno vyrazili na letiště.

Do Tábora se tak dostali ještě v průběhu dalšího dne. Přesněji on a Drake se tam dostali. Macova máma zůstala v New Yorku, kde se se synem rozloučila a Luke je odvezl co nejblíže mohl, pak už to bylo na nich dvou. Mac byl zpočátku dost skeptický k tomu, co si to na něj Drake vymyslel, ale ve chvíli, kdy prošel branou Tábora a okolo něj se prohnal kentaur, už začal být trochu důvěřivější. I tak jeho sžití s Táborem nebylo nejjednodušší. Přece jen puberťák s menšími problémy se vztekem a určitými zažitými zvyky nebyl zrovna přizpůsobivý. Ovšem některé věci mu byli bližší, například boj. Už jen kvůli tomu, že v některých chvílích mu to připomínalo hokej.

Jeho určení proběhlo asi půl roku poté, co do Tábora přišel. Nebylo to žádné vznešené vítězství v boji o vlajku nebo jiné táborové aktivitě. Šlo v podstatě o prkotinu, tedy z pohledu někoho jiného. Z pohledu Maca to byla dost velká křivda na to, aby to řešil pěstmi. V Táboře si v Hermově srubu vytvořil takovou schovávačku pod jedním uvolněným prknem u své postele. A co tam dával? Jídlo na svoje půlnoční svačinky. A když se jednoho krásného březnového dne vrátil z tréninku a chtěl si dát menší sváču, našel prkno vyndané a k tomu ještě zhuleného Dionýsovce, který mu raboval jeho spižírnu. No, to nemohlo zkrátka dopadnout jinak než tak, že se do něj pustil, a to nejen slovně. Nejen, že ho za zmlácení Nickyho neminul trest, ale navíc si odnesl i vědomost o tom, kdo je jeho otec, který se k němu právě v tuhle chvíli rozhodl přihlásit. Tehdy se tedy přestěhoval do srubu boha války Área za svými sourozenci. Že by to byl klidný srub se rozhodně říct nedalo, ale Mac si neztěžuje. I tady si vytvořil svoji spižírnu, kam si schovává různé dobrůtky, většinou dokonce i zdravé a dává si dostatečný pozor, aby se na ně nekonal nějaký další nájezd ze strany hladových táborníků.

Ani po určení se toho v jeho životě moc nezměnilo, jen nejspíš přibylo více bitek s jeho sourozenci, protože když nacpete tolik puberťáků s problémy se vztekem do jedné budovy, tak to zavání průšvihem. Občas si tak odnese nějaký šrám nebo i trest, ale nikdy to není nic, co by ho nějak enormně omezovalo. Stejně jako další táborníci dál podstupuje tréninky a účastní se aktivit. Ovšem co mu chybí, je hokej, a tak nějak i vidina budoucnosti, protože společně s odchodem z Kanady se tak nějak vypařila i jeho naděje na profesionální sportovní kariéru, která už po jeho zranění byla spíše snem.

Zajímavosti

  • Nepředstavuje se svým jménem, ale využívá přezdívku, kterou získal od svých spoluhráčů v hokeji. Jde o zkráceninu jeho příjmení – Mac.

  • Občas během řeči automaticky přepne z angličtiny do francouzštiny a zase naopak, jelikož na to byl zvyklý v podstatě celý svůj život v Montréalu, kde to není nic zvláštního.

  • Při průchodu detektory kovu vždycky začne hvízdat kvůli šroubům v kotníku. Na druhou stranu je to i dobré maskování pro pronesení jiných kovových předmětů.

  • Občas se mu stane, že ho začne bolet kotník, většinou potom, co ho namáhá více než je zvyklý. Není pak výjimkou, že trochu kulhá nebo napadá na pravou nohu.

  • Má schovávačku ve falešném dnu v šuplíku u nočního stolku, kam si schovává proteinové tyčinky nebo podobné zdravé drobnosti, které může využít jako půlnoční svačinky.

  • Má ve skříni schovaný svůj starý dres z Canadians. Ne, že by měl v plánu ho někam nosit, ale je to určitá památka.

  • Nemá rád malé a uzavřené postavy. Netrpí přímo klaustrofobií, ale stojí ho hodně sebeovládání a vůle, aby se do nějakého malého prostoru vydal.

  • Nemá rád sladké. Pokud má tedy nějak zhřešit ze svého více méně zdravého jídelníčku, uvidíte ho spíš s nějakou slanou pochutinou.

  • Příchod do Tábora: Srpen 2018, určen březen 2019

Schopnosti

NECROMANCY

  • ​Přivolávání a zahánění duchů (pasivní)

  • Schopnost fyzicky se dotknout duchů (pasivní)

  • Komunikace s mrtvými (aktivní)

  • Propouštění duší (aktivní)

  • Vyvolávání kostlivých válečníků a zombie (aktivní)

  • Dočasná přeměna lidí nebo polobohů na duchy (aktivní)

0 A.png

ODIKINESIS

  • Vyvolávání konfliktů (pasivní)

  • Posílení fyzických dovedností negativními emocemi (pasivní)

  • Zesilování negativních emocí ve svém okolí (aktivní)

  • Manipulace s emocemi a jejich vyrušení u okolí (aktivní)

  • Vyvolávání chronického strachu (aktivní)

  • Schopnost přeměnit dobré vlastnosti na špatné, dočasně změnit lidskou povahu (aktivní)

TELUMKINESIS

  • Ovládání jakékoliv zbraně na boj zblízka (pasivní)

  • Umění sebeobrany (pasivní)

  • Vyvolání jakékoliv zbraně na boj zblízka (aktivní)

  • Schopnost odzbrojit soupeře (aktivní)

  • Dočasné prokletí zbraně (aktivní)

  • Vytvoření zbraně z čehokoliv (aktivní)

0 A.png

WAR MANIPULATION

  • Lepší kondice oproti ostatním (pasivní)

  • Předvídání úderů v souboji (pasivní)

  • Vyvolávání chaosu v řadách nepřátel (aktivní)

  • Schopnost odhodit nepřítele mocným řevem (aktivní)

  • Fyzické a psychické oslabení protivníků (pasivní)

  • Dočasné převzetí nadlidské síly a nezranitelnosti (aktivní)

3 A.png

Inventář

Bez odměny - kovárna.png

-

Bez odměny - vetešnictví.png

-

kopí.png

Áreovo kopí

Polobůh nevlastní žádný předmět z kovárny.

Polobůh nevlastní žádný předmět z vetešnictví.

Dar od otce během Lovu monster. Kopí je celé z božského bronzu obohacené božskou mocí boha válka Área. Disponuje silou tisíce válečných ohňů, které protivníka či monstrum začne při probodnutí spalovat zevnitř. Ničivý a spalující oheň se v těle rozšiřuje do té chvíle, dokud není kopí vyjmuto z rány. Jedná se o nebezpečnou zbraň, se kterou si není radno zahrávat. 

Lov monster
123 - bez ocenění 2.png
123 - bez ocenění 2.png
123 - bez ocenění 2.png
123 - bez ocenění 2.png
123 - bez ocenění 2.png
123 - bez ocenění 2.png
123 - bez ocenění 2.png
bottom of page