NPC postavy.png

Nehratelné postavy, jejichž činy neřídí jakýkoliv hráč ale pouze vybraní jedinci, kteří se jim rozhodli vdechnout život pro oživení současného stavu Tábora polokrevných. Nesbírají body schopností, nemůžete za jejich hraní obdržet peníze, nerozvíjejí se jako jiné, jsou pouhým ozvláštněním, které naše RPG miluje. Dají se využít i v rámci popisu historie postav, kam je můžete začlenit.

V případě, že máte zájem si s nějakou takovou postavou zahrát, dozvědět se něco víc o její minulosti, o antické říši - Olympu, Podsvětí nebo třeba dobách, kdy se slavní hrdinové pohybovali po Řecku - stačí požádat daného hráče.

Victoria Finesse | Věk neznámý | Orákulum || Admin

Schránka pro duši věčného Orákula. Stejně jako její předchůdce Carly, je Victoria obyčejný člověk, mladá žena, která dostala jedinečnou a nevratnou příležitost překročit brány tábora, kam bariéra normálně vpustí jen ty dvojí krve. Ona samotná takhle výjimečná nebyla, ale na tohle místo se podle všeho dostala podle volání ve své vlastní hlavě, které jí vedlo jako novodobá zabudovaná navigace. Někomu by to přišlo divné, ale jiní už věděli, že jí sem volala duše Orákula, což se potvrdilo v momentě, kdy od Victorie vzešla první věštba, u které se díky síle mocné entity změnil i vzhled mladé dívky. 

Orákulum své schránce nedovoluje opustit hranice a vrátit se do lidského světa, to dívce ale nevadí. Ctí své poslání a pomáhá každému, kdo za ni zavítá do podkroví díky proroctví a svému osudu. Sama se ale občas prochází po území tábora, tichá a připomínající ducha.

callinicus | Věk neznámý | Satyr || Admin

V táboře se mu přezdívá Calli či Bečka, Tlusťoch a nebo naopak Špek či Sádlo. Matka příroda mu do vínku nedala moc na kráse a od ostatních se liší tím, že je prostě jinak figurálně řešený. Svůj pupek, velký kozí zadek a tlusté chlupaté nohy s kopyty prostě neschová, stejně tak poměrně velké a lehce zatočené rohy. Táborníci si z něj často utahují, ale on se nad tím už povznáší, ačkoli ho nějaké urážky i zamrzí a on je pak smutný. Snaží se mít rád všechny bez rozdílu a pomáhat jak nejlépe dovede, byť je v mnoha ohledech dost zpomalený kvůli své váze a poměrně špatné výdrži. Snaží se nabrat kondici pravidelným cvičením, ale znáte to - jídlo je až moc lákavý (ne)přítel.

 

Často se něčím cpe a nebo lenoší. Hrává na flétnu a dokud neztratí dech, tak i tančí. Dívkám nosí květiny a skládá jim komplimenty, ovšem nepleťte si ho s nějakým úchylákem! Calli by neublížil mouše, pokud by vyloženě nemusel. Nemá rád, když jsou lidé kolem něj smutní a tak se je všelijak snaží rozveselit. Je to taková velká a těžká kupa dobroty.

Almioné | Věk neznámý | Dryáda || Admin

První, co vás na ní upoutá, tak je jednoznačně její zelená kůže, která je pro některé dryády naprosto běžná. Má i zelené rty a oči, jen vlasy má černé a spletené do různých dredů a copů, do kterých si občas společně  s ostatními nymfami zaplétá větvičky a nebo květiny. Almioné žije v táboře nejspíš už od jeho založení a i když si už na polobohy navykla, stále je poměrně plachá a když se cítí nesvá, schová se do prvního stromu, který má po ruce. 

Stráží největší a nejstarší vrbu na Vrbovém ostrůvku, kde ji občas můžete zahlédnout, jak tančívá mezi vrbovými větvemi. Přímo do tábora příliš nechodívá, spíše se zdržuje v přírodě kolem a skotačí se satyry a jinými nymfami. Velice ráda se chodívá koupat k vodopádu bohyně Iris. Sama o sobě je tahle dryáda poměrně přátelská, když na to přijde, ale běda vám ji urazit a  nebo ničit přírodu. To se pak na vás snese katastrofa v podobě této drobné dryády, která vám nastrká mech až do žaludku, abyste se ponaučili. 

Chianiss | Věk neznámý | Najáda || Admin

Každému v Táboře polokrevných je přítomnost nymf známá. Některé pomáhají přímo v táboře a jiné se naopak starají jen o určitá území, která jsou jejich domovem. Chianiss je najádou v místním jezeře, o které se snaží co nejlépe starat.  Mnohdy se o ní tvrdí, že je němá, protože sama osloví jen málokoho, když raději tiše pozoruje zpovzdálí a bezpečí jezera. Často se ale mnohým poštěstí vidět jí u břehu, kde vysedává a rozhlíží se po okolí pronikavýma očima. Na tváři má nejčastěji neutrální až smutný výraz. Říká se, že byla kdysi zamilovaná do jednoho z polobohů, který přišel při jedné výpravě o život. To je ale dávná minulost a ona sama vám neřekne, kolik je na téhle zkazce pravdy.

Dokáže být velmi lhostejná,  pokud se někdo chová k vodám jezera neuctivě. Takového drzouna pak nemilosrdně stáhne pod vodu, než dosáhne svého. Naopak každému, kdo jí pomůže z vlastní vůle s údržbou místních vod, se štědře odmění, ať už jde o drobnou pomoc, či zvonivý smích šťastné najády.

Themiosferés | Věk neznámý | Kentaur | Strážce || Admin

Themiosferés či zkráceně Themio či Them, což nemá rád, byl vyhoštěn ze svého stáda poté, co svému vůdci přebral ženu. Za trest byl ještě v oblasti koňské hýždě ocejchován vypáleným znakem zrádců. Them je ale velmi dobrým přítelem Cheiróna a ten mu dovolil, aby v táboře pobýval a stal se členem strážců, kteří hlídají okolí tábora. Themiosferés je velice temperamentní a zkušený bojovník, který jako kdyby neznal strach a ohledně nestvůr slitování. Jeho koňská část má uhlově černou barvu.

 

Jako kentaur je velice urostlý, dokonce převyšuje i Cheiróna jak výškou, tak svalstvem. Je velmi hrdý, samotářský a pobývá v lesích nedaleko horského údolí. Občas vypomáhá v kovárně a nebo na cvičišti, protože jeho bojové zkušenosti a rady jsou velmi cenné.  Také je velmi uzavřený do sebe a nečekejte od něj moc přívětivosti. K ženám se samozřejmě chová slušně a uctivě, ale musí být také slušné ony k němu. 

Tento blog je majetkem admin teamu a hráčů, kteří se podíleli společně vynaloženým úsilím na proměně a vylepšení. Veškeré texty jsou naše vlastní, nekopírujte reálie, registrace, jiný obsah a ani vzhled. Děkujeme, že dbáte na osobní kreativitu - admin team HoO

Blízká spolupráce s SHADEMORE TRPG

134c08_e7a2e6812be946608dfe89082ef2701c~

Dále spolupracujeme s:

9e97e3_19f5701ec03c4cd594c7fed33f1022b0~
Ikona+1.webp
banner.webp
298172_0b2b2d2951e441f7abcae66c8405c0fe~
Ikonka3.webp
reklama+ingwirth.jpg

© Vytvořeno by @Kefír, @Gipi, další kredity v admin team. Statue art by @artcobain (DA)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now