Registrace

Zdravím Tě, návštěvníku! 

Takže ses rozhodl vydat se na dráhu obyvatele Tábora a kráčet po stopách samotného Hérakla, Persea, nebo si hodláš napsat vlastní příběh?

Jsi natolik odvážný, aby ses učil bojovému umění, lezl po stěnách obklopenými žhnoucí lávou, či se zdokonaloval v božských schopnostech, nadělených do vínku jedním z obyvatel Olympu?

Pak jsi tu jedině správně. Tu máš kus papíru, sem naškrábej potřebné údaje a pak hurá za dobrodružstvím!

Ale pozor! I tady platí večerka. V určený čas okamžitě zalehni, pokud nechceš, aby si tvými kostmi vyšťourávala lítá harpyje maso ze zubů.

 

Přesto, než učiníš krok vpřed a vecpeš nám do chřtánu svou registraci, přečti si pravidla. Jsou důležitá nejen pro hru, ale předně pro hráče samotné. Možná ti přijde, že se tam nedozvíš nic moc nového, všechno se pořád omílá  dokola, takže čím bychom tě asi tak mohli překvapit. Stát se to může. Pak se nevztekej, že jsi nebyl varován. Byl. Jenom jsi byl natolik líný a pro takové tu není místo.

Vyber si jednu z možností. Buď to svůj život zasvětíš roli obyčejného táborníka, nebo můžeš druhé vyučovat dle svého uvážení. Ať tak či onak, nemusíš se bát, místo se tu pro tebe vždy najde.

Táborník.png
Vedoucí srubu.png
Instruktor.png

Vyplněnou přihlášku zašli na emailovou adresu:

Registraci zasílejte v těle emailu, nikoliv jako přílohu. Děkujeme za pochopení.

Tento blog je majetkem admin teamu a hráčů, kteří se podíleli společně vynaloženým úsilím na proměně a vylepšení. Veškeré texty jsou naše vlastní, nekopírujte reálie, registrace, jiný obsah a ani vzhled. Děkujeme, že dbáte na osobní kreativitu - admin team HoO

Blízká spolupráce s SHADEMORE TRPG

134c08_e7a2e6812be946608dfe89082ef2701c~

Dále spolupracujeme s:

9e97e3_19f5701ec03c4cd594c7fed33f1022b0~
Ikona+1.webp
banner.webp
298172_0b2b2d2951e441f7abcae66c8405c0fe~
Ikonka3.webp
reklama+ingwirth.jpg

© Vytvořeno by @Kefír, @Gipi, další kredity v admin team. Statue art by @artcobain (DA)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now