Tábor 1-2.png

Tábor polokrevných je domovem každého poloboha, který se ocitne v ohrožení.

Právě zde se učí trénovat, potí krev a slzy, aby v budoucnu mohli bojovat proti nestvůrám a vyhráli. 

Stejně jako každé město, i Tábor se vyvíjí, přizpůsobuje a mění k obrazu jeho obyvatel. Díky tomuto článku získáte alespoň matnou představu o tom, jak to v Táboře polokrevných chodí, kde se co nachází (ne vše ale něco ano), ale hlavně zde nováčkové zjistí, jak to vůbec chodí v jejich novém domově.

Mapa-TP

Tábor polokrevných by se dal charakterizovat jakožto výcvikové zařízení útočiště v jednom pro potomky bohů. Nese se v duchu antického Řecka, tudíž moderní doba zde končí s módními výstřelky Afroditiných dětí. A ano, elektřina zde sice funguje, ale ne tak, jak by si to člověk představoval - žádný mobil, žádný počítač, nic si tu nenabijete. A nějaké wifi a signálu taky můžete dát vale. Stejně jako sněhu, který je pouze v horách a u horského jezera. V Táboře po celý rok zůstává letní období, teploty se zde pohybují standardně kolem 25 stupňů Celsia. Občas sprchne, aby příroda načerpala novou energii, ale to je asi tak všechno. Léto jako na Řeckých ostrovech. Ačkoliv se nachází na severním pobřeží Long Islandu, konkrétně na adrese Vrch polokrevných, Farm Road 3.141, New York 11954, tak na mapě ho asi jen těžko naleznete. Sám o sobě je chráněný před očima smrtelníků. A pokud sem přeci jen někdo zabloudí, mlha mu Tábor zjeví jakožto Delfskou rozvážku jahod, což je krytí, pod kterým se financuje.

Hranice Tábora jsou tvořeny magickou bariérou, kterou nepronikne žádná nestvůra z hlubin Tartaru, ani kdyby se stavěla na hlavu a odrážela ušima. Díky tomu se nachází její obyvatelé v bezpečí. Speciální výjimku pro vstup může udělit pouze Cheirón, nejslavnější kentaur všech dob a zároveň nejvyšší ředitel Tábora polokrevných, nebo Hébé, bohyně mládí a jara, která se v Táboře stará o zraněné jakožto vrchní ošetřovatelka. Není proto divu, že při svém pobytu můžete potkat nejrůznější bytosti - hravé nymfy, mektající satyry nebo hlídající harpyje. V kempu se také nachází několik pekelných psů, kteří mají za úkol toto místo střežit vlastními životy. Bohužel bariéra, kterou posiluje Tháliina borovice, nepropouští dovnitř smrtelníky, neboť se v nich nenachází ani špetka božské krve. Jedinou výjimkou je Victoria Finesse, člověk, v jehož těle se nachází duše Orákula, magické entity se schopností předvídat budoucnost nejen ostatních obyvatel, ale taktéž Tábora jakožto celku.

Při vstupu bránou oddělující svět smrtelníků a území Tábora projede každým pocit klidu a jistoty. Nyní už je třeba jen zdolat řadu menších i větších kopců, které se nachází kousek před bariérou a překonat les než před vašima očima vyvstane samotný Tábor s celou řadou dřevěných budov, z nichž ta největší je Hlavní budova, kde se nachází Cheirónova kancelář, místnost určená na táborové porady a celá řada pokojů pro instruktory. Většinou zde se poprvé setkáte se samotným ředitelem Tábora a nebo jedním z jeho pomocných rukou, kteří tě předají někomu zodpovědnému, kdo má na starosti orientační procházku s nováčky - většinou se jedná o vedoucí srubů nebo starší členy Tábora. Většinou sice nekoušou, ale nikdy nevíte, takže si dávejte na ně pozor.

Po příchodu do Tábora, pokud se na vás neusměje štěstí a nebudete přiznáni svým božským rodičem, se půjdete ubytovat do největší z budov určených pro přespávání, Hermova srubu. Tady se nachází nejen všichni jeho potomci, ale taktéž ty děti (nebo dospělí), které si jejich rodiče neurčili. Seznámíte se s ostatními táborníky, určenými i neurčenými, kteří zde žijí kratší i delší čas. Pozor! Nejedná se o nějaký letní tábor, na to se tu nehraje. Toto místo slouží jako úkryt před nestvůrami, naučit se proti nim bojovat a ochránit svůj vlastní život se nejde naučit jen za pár týdnů. V Táboře polokrevných platí jedno pravidlo - pokud nedisponujete žádnými aktivními schopnostmi, nemůžete opustit jediné bezpečné místo, které vás udržuje při životě.

Než se nadějete a pořádně rozkoukáte, bude po vás vyžadováno zapojení se do dění v podobě tréninků. Instruktáže vedou nejschopnější členové Tábora, instruktoři, kteří mají za sebou taktéž nejvíce zkušeností. Instruktorem není jednoduché se stát, chce to odvahu a vytrvalost, schopnost postarat se nejen o sebe ale taktéž o ostatní. Na takové místo může dosazovat jedině Cheirón po důkladné promluvě, pokud v dotyčném vidí potenciál. Taktéž může vedení dočasně nebo trvale odebrat při prohřešcích. Že je někdo instruktorem neznamená, že je bůh a nadřazený všem bez rozdílu. I učitelé musí poslouchat vedoucí, zodpovídají se Cheirónovi a Christelle Delacroix, hlavnímu instruktorovi, jehož povinností je dohlížet na instruktáže a hodnotit je v čele se samotnými instruktory.

Uvědomte si, že i zde platí večerka. Není radno se toulat za temných nocích po Táboře hlídaném hladovými harpyjemi, více než ochotnými roztrhat každého, kdo se jim připlete do cesty. A že ony poznají, zda se někdo vydal na toulky - nejspíš o tom nevíte, ale už si stihly očichat vaše oblečení a tak znají váš pach. V případě rozhodnutí večerku přeci jen porušit, riskujete vlastní zdraví. Rozložení večerky je následně dle věku:

0-7 let: od 20. hodiny

8-10 let: od 21. hodiny

11-14 let: od 22. hodiny

15-17 let: od 23. hodiny

18+: od půlnoci

Výjimka platí pro instruktory nebo ošetřovatele

Pokud štěstí dá, brzo si vás vyvolí váš božský rodič a přizná se ke svým genům. Může se tak rozhodnout z ničeho nic, může čekat na významnou událost, při které se předvedete. V takové chvíli se nad vaší hlavou objeví jeho symbol charakterizující příslušnost k danému bohu. Tento symbol se nikdy neobjevuje, pokud je dotyčný sám, vždy se musí nacházet poblíž alespoň jeden svědek. Pak už nezbývá nic jiného než si sbalit svých pět švestek a s trochou štěstí se přestěhovat do nového bydliště k novým, pokrevně spřízněným (aspoň polovičně) sourozencům. Budete spadat pod nového vedoucího srubu, který má na starosti své sourozence. Nemusí se nutně jednat o nejstaršího člena rodiny, na tento post je volen většinou obyvatel daného srubu. Také může být z postu sesazen, pokud se bude zdát, že neplní své povinnosti. Poprvé se začnou projevovat pasivní schopnosti, které můžete rozvíjet při trénincích.

Nyní jste se stali plnohodnotnými členy Tábora polokrevných.

Gratulujeme.

Následující.png

Tento blog je majetkem admin teamu a hráčů, kteří se podíleli společně vynaloženým úsilím na proměně a vylepšení. Veškeré texty jsou naše vlastní, nekopírujte reálie, registrace, jiný obsah a ani vzhled. Děkujeme, že dbáte na osobní kreativitu - admin team HoO

Blízká spolupráce s SHADEMORE TRPG

134c08_e7a2e6812be946608dfe89082ef2701c~

Dále spolupracujeme s:

9e97e3_19f5701ec03c4cd594c7fed33f1022b0~
Ikona+1.webp
banner.webp
298172_0b2b2d2951e441f7abcae66c8405c0fe~
Ikonka3.webp
reklama+ingwirth.jpg

© Vytvořeno by @Kefír, @Gipi, další kredity v admin team. Statue art by @artcobain (DA)

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now