application

Táborník.png
Instruktor.png

vyplněnou přihlášku zašli na

Zdravím Tě, návštěvníku! 

Takže ses rozhodl vydat se na dráhu obyvatele tábora a kráčet po stopách samotného Hérakla, Persea, nebo si hodláš napsat vlastní příběh? Jsi natolik odvážný, aby ses učil bojovému umění, lezl po stěnách obklopenými žhnoucí lávou, či se zdokonaloval v božských schopnostech, nadělených do vínku jedním z obyvatel Olympu?

Pak jsi tu jedině správně. Tu máš kus papíru, sem naškrábej potřebné údaje a pak hurá za dobrodružstvím! Ale pozor! I tady platí večerka. V jedenáct okamžitě zalehni, pokud nechceš, aby si tvými kostmi vyšťourávala lítá harpyje maso ze zubů.

 

Přesto, než učiníš krok vpřed a vecpeš nám do chřtánu svou registraci, přečti si pravidla. Jsou důležitá nejen pro hru, ale předně pro hráče samotné. Možná ti přijde, že se tam nedozvíš nic moc nového, všechno se pořád omílá  dokola, takže čím bychom tě asi tak mohli překvapit. Stát se to může. Pak se nevztekej, že jsi nebyl varován. Byl. Jenom jsi byl natolik líný a pro takové tu není místo.

Vyber si jednu z možností. Buď to svůj život zasvětíš roli obyčejného táborníka, nebo můžeš druhé vyučovat dle svého uvážení. Ať tak či onak, nemusíš se bát, místo se tu pro tebe vždy najde.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now