2HO.png

O Táboru

Znáte to, neustále vás vyhazují ze školy a špatné známky se řadí hezky za sebou v pravidelné řadě. Čtení je velká věda, písmenka doslova 'létají' před očima a vy je za boha nedokážete rozluštit. A nebo se neustále přehazují a tvoří něco jiného? Učitelé už neví co s vámi, šikana je denní chleba a vy si říkáte, že s vámi není něco v pořádku. A do toho ta dyslexie a hyperaktivita jako bonus.

Inu... nejste jediní. Na světě je mnoho jako jste vy. Nejste divní, jste výjimeční. Jste polokrevní -  napůl bohové a napůl lidé. V žilách vám koluje krev samotných Olympanů. Svět smrtelníků je pro vás nebezpečný, na každém rohu číhá nepřítel a smrt. Existuje jen jedno místo, kde můžete být v bezpečí. Tábor Polokrevných.

Zde můžete trénovat v boji a rozvíjet různorodé schopnosti, aby vás nestvůry nerozcupovaly na kousky. Nebudete sami, to se nemusíte bát, jelikož budete s lidmi, kteří jsou stejní jako vy. Můžete se zúčastnit boje o vlajku, pořádat nebezpečné výpravy, kde lze přijít dokonce o život, ale zároveň ukážete sobě i svým rodičům, že jste schopní bojovníci. Nebo se účastnit instruktáží, rozvíjet díky nim schopnosti a dostat se až na vrchol.

Novinky

Akce

Probíhající:

Poslední bitva

Následující:

Ztracená souhvězdí

Spolupráce

V případě zájmu o dlouhodobou spolupráci prostřednictvím výměny ikonek nás kontaktujte na Discordu a nebo pomocí emailové komunikace na adrese holympians.rp@gmail.com.

Klikněte na ikonky pro originální velikost.

HoO3-ikonka-2022.png
HoO-ikonka2022.png
HoO2-Ikonka2022.png